Ga naar de inhoud
placeholder

Didier Martens

Algemeen directeur

didier.martens@psyche.be

Kenniscentrum

placeholder

Robin Broché

Stafmedewerker Kenniscentrum

  • Coördinator Buddywerking Vlaanderen 
  • GGZ Congres  
  • Wellness Recovery Action Plan (WRAP-cursus) 

robin.broche@psyche.be
0480 64 10 59

placeholder

Petra Brouckmans

Procesbegeleider

In Limburg procesbegeleider voor:  

  • Forensische doelgroep 
  • Verslaving 
  • Gedwongen opname 
  • Netwerkknooppunt  

Werkt van dinsdag tot en met donderdag.

petra.brouckmans@psyche.be
0473 52 85 07

placeholder

Veerle Decroos

Stafmedewerker vorming en activeringstrajecten

  • Activeringstrajecten
  • E-learnings

Werkt alle dagen, behalve op woensdag.

veerle.decroos@psyche.be
0489 38 11 40

placeholder

Nina De Paepe

Stafmedewerker vorming 

  • E-Learning 
  • Documentatiepunt 

Werkt van maandag tot en met donderdag.

nina.depaepe@psyche.be
0468 03 76 66 

placeholder

Toon Derison

Stafmedewerker kenniscentrum

  • Herstelacademie 
  • Discovery Colleges 
  • Herstel, Empowerpont en Ervaring (HEE-cursus) 
  • Wellness & Recovery Action Plan (WRAP cursus) 

toon.derison@psyche.be
0485 38 83 28

placeholder

Peter Dierinck

Stafmedewerker kenniscentrum

  • Kwartiermaken 
  • Ervaringsdeskundigheid 

peter.dierinck@psyche.be
0470 90 37 79 

placeholder

Caroline Everaert

Procesbegeleider

In West-Vlaanderen procesbegeleider voor:  

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en psychische kwetsbaarheid 
  • Netwerkknooppunt  
  • Ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid  

caroline.everaert@psyche.be
0494 12 31 47

placeholder

Dirk Hellemans

Coördinator procesbegeleiders

Vlaamse thematrekker voor  

  • Niet gedetineerde justitiabelen met een psychische kwetsbaarheid  

In Vlaams-Brabant procesbegeleider voor:  

  • Niet-gedetineerde justitiabelen met een psychische kwetsbaarheid  
  • Gedwongen opname 
  • Netwerkknooppunt  
  • Ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid

dirk.hellemans@psyche.be
0486 15 23 82

placeholder

Joke Jonckiere

Procesbegeleider

Vlaamse thematrekker voor:  

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en psychische problematiek 
  • gedwongen opname 

In Antwerpen procesbegeleider voor:  

  • dubbeldiagnose verstandelijke beperking en psychische problematiek 
  • niet-gedetineerde justitiabelen met een psychische kwetsbaarheid 
  • netwerkknooppunt  
  • ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid 

joke.jonckiere@psyche.be
0485 78 35 48

Foto van Stefaan Plysier

Stefaan Plysier

Stafmedewerker kenniscentrum

  • Alle herstelgerichte thema’s en projecten 
  • Documentatiepunt 
  • Psyche Magazine  
  • Vlaams Herstelplatform

Werkt van maandag tot en met donderdag.  

stefaan.plysier@psyche.be
0485 49 34 50 

placeholder

Sarah Van Laer

Medewerker opleiding ervaringsdeskundigen

Werkt van woensdag tot en met vrijdag.

sarah.van.laer@psyche.be 
0467 01 09 94

placeholder

Dag Van Wetter

Stafmedewerker kenniscentrum

  • Open Dialogue 
  • Soteria 
  • Ervaringsdeskundigen 
  • Recovery Oriented Practice Index (ROPI-R) 

dag.van.wetter@psyche.be
0465 07 15 69

placeholder

Laure Verbruggen

Procesbegeleider

Vlaamse thematrekker voor:  

  • Vreemdgaan-Wisselleren  

In Vlaams-Brabant procesbegeleider voor: 

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en geestelijke gezondheidsproblemen
  • Werkgroep DENK Leuven (Ervaringsdeskundigheid) 
  • Middelenmisbruik
  • Netwerkknooppunt Vlaams-Brabant
  • Ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid

In Limburg procesbegeleider voor: 

  • Dubbeldiagnose verstandelijke beperking en geestelijke gezondheidsproblemen
  • Netwerkknooppunt Limburg
  • Ad hoc netwerkoverstijgende vragen mbt geestelijke gezondheid

Werkt van maandag tot en met donderdag.

laure.verbruggen@psyche.be
0485 78 25 83

placeholder

Sofie Wybo

Stafmedewerker kenniscentrum en activeringstrajecten

Buddywerking: samen met Robin Broché de Buddymedewerkers van de CGG ondersteunen en instaan voor promo. 

Werkt alle dagen, behalve op woensdagnamiddag.

sofie.wybo@psyche.be
0493 89 85 90

 

Support

placeholder

Tania Leys

Teamcoördinator Support/Cliëntenbureau

tania.leys@psyche.be

placeholder

Steven Leemans

placeholder

Jens Van Loocke

placeholder

Nadine Vanwildemeersch

placeholder

Karin Vercauteren

placeholder

Klaudia Vercruysse

Communicatie

placeholder

Filip Van Dorpe

Communicatiemedewerker

filip.vandorpe@psyche.be
0487 22 80 19

placeholder

Olaf Mindermann

Communicatiemedewerker

olaf.mindermann@psyche.be
 

placeholder

Boris Vergucht

Communicatiemedewerker

boris.vergucht@psyche.be

Beeldvorming

placeholder

Cat Calcoen

Project- en communicatiemedewerker

cat.calcoen@psyche.be
0480 62 50 53

placeholder

Marlien De Coen

Stafmedewerker

  • Jaarcampagnes Te Gek!?
  • Scholencampagne
  • 10-daagse van de Geestelijke Gezondheid
  • Te Gekke wandelingen
  • Jong & Te Gek!? 

marlien.de.coen@psyche.be
0468 25 38 86

placeholder

Jasmine Mezzofonte

Projectmedewerker

  • Scholencampagne Te Gek!? (Charlie Bravo) 
  • Jaarcampagnes Te Gek!? (Open Geestdagen)  
  • Andere nevenactiviteiten met externe Partners

Werkt deeltijds in een flexibel uurrooster. 

jasmine.mezzofonte@psyche.be
0468 09 22 24

placeholder

Esmée Minnaert

Projectmedewerker

  • Infomobiel Te Gek!? (planning en geven van de infosessies) 
  • Coördinatie getuigenwerking 
  • Bestellingen scholenwebshop 
  • Vrijwilligerswerking vzw Psyche 

Werkt deeltijds volgens een flexibel uurrooster.

esmee.minnaert@psyche.be
0468 26 75 88

placeholder

Kristel Van Damme

Projectmedewerker

kristel.vandamme@psyche.be

placeholder

Anneleen Vindevogel

Coördinator beeldvorming

anneleen.vindevogel@psyche.be

TANDEM

placeholder

Marc Claes

  • Gevangenissen: Leuven Hulpgevangenis, Leuven Centraal, Sint Gillis, Berkendael, Vorst 

marc@tandemggz.be
0499 88 76 01 

placeholder

Katrien Cornelis

  • Gevangenis Merksplas, Hoogstraten en Wortel 

katrien@tandemggz.be
0489 38 13 34 

placeholder

Elien Stallaert

  • Gevangenis Brugge (DVA), Gevangenis Oudenaarde en Ruiselede

elien@tandemggz.be
0499 88 64 92

placeholder

Anniek Vanbriel

  • Gevangenis Hasselt en Turnhout 

anniek@tandemggz.be
0499 88 76 05

placeholder

Kaat Vanthuyne

Teamverantwoordelijke TANDEM 

  • Verantwoordelijke voor de TANDEM-permanenties binnen de gevangenis van Dendermonde en Beveren 

kaat@tandemggz.be
0499 88 49 61

Bestuursleden

  • Voorzitter: Prof. Em. Frieda Matthys (psychiater, voorzitter expertengroep ggz in de Hoge Gezondheidsraad, lid kansspelcommissie)
  • Ondervoorzitter: Jan Delvaux (ervaringsdeskundige, UilenSpiegel)
  • Penningmeester: Dirk Vandevelde (directeur vzw De Kiem)
  • Secretaris: Els Draeck (ervaringsdeskundige, Vlaams Patiëntenplatform en bestuurslid UilenSpiegel)
  • Filip Deboutte (directeur Kliniek St Jozef - Centrum voor Psychiatrie en Psychotherapie)
  • Jo Gommers (directeur KOHESI)
  • Gert Peeters (Operationeel directeur UPC KU Leuven)
  • Marleen Van Staey (familie-ervaringsdeskundige en familievertegenwoordiger Similes)
  • Stefaan Baeten (directeur PC Sint-Hiëronymus)
  • Dirk Broos (directeur Universitair Psychiatrisch Centrum Duffel)
  • Margot Cloet (gedelegeerd bestuurder Zorgnet-Icuro)
  • Koen De Meester (directeur Sint-Annendael Grauwezusters vzw)
  • Jan Hautekiet (muzikant, producer, schrijver, voorzitter Het Ventiel)
  • Linda Lemmens (advocaat ConSenso)
  • Katleen Peleman (directeur VAD)